godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

Wykaz wychowawców rok szkolny 2017-2018

LP

KLASA

WYCHOWAWCA

1

I A

Karolina Schwendke

2

I B

Monika Grzemska

3

I C

Aleksandra Warmbier-Jarecka

4

I D

Hanna Drożdżyńska

5

I E

Izabela Uzarowska

6

II A

Elżbieta Mikołajczak

7

II B

Alicja Makałowska

8

III A

Marta Kędziora

9

III B

Barbara Kuciak

10

III C

Krystyna Szudra

11

III D

Hanna Rusiecka

12

III E

Renata Matecka

13

III F

Ewa Antkowiak

14

III G

Lidia Wlekła

15

IV A

Hanna Ratajczyk

16

IV B

Dominika Wójcik

17

IV C

Alina Przychodzko

18

IV D

Barbara Kostrzewa

19

IV E

Genowefa Kędziora

20

IV F

Marek Szopny

21

IV G

Piotr Radziwinowicz

22

V A

Małgorzata Gwiaździńska

23

V B

Mariola Schmidt

24

V C

Magdalena Kliber

25

V D

Justyna Zubrzycka

26

VI A

Ewa Andrzejewska

27

VI B

Ewa Strauchman

28

VI C

Beata Kuśnierek

29

VI D

Alina Weber

30

VII A

Ireneusz Dwornik

31

VII B

Hanna Balcerowiak

32

VII C

Czeslawa Grzeszkowiak

33

VII D

Ilona Rzepka

34

II a G

Żaneta Gabin-Martyn

35

II b G

Karolina Wieczna

36

II c G

Donata Pajzert

37

II d G

Alina Kaczmarek

38

II s G

Paweł Knop

39

III a G

Magdalena Ciąder

40

III b G

Magdalena Kamieniarz

41

III c G

Marta Maciejewska - Janeczek

42

III sa G

Milena Bartkowiak

 

LP

KLASA

WYCHOWAWCA

1

I A

Karolina Schwendke

2

I B

Monika Grzemska

3

I C

Aleksandra Warmbier-Jarecka

4

I D

Hanna Drożdżyńska

5

I E

Izabela Uzarowska

6

II A

Elżbieta Mikołajczak

7

II B

Alicja Makałowska

8

III A

Marta Kędziora

9

III B

Barbara Kuciak

10

III C

Krystyna Szudra

11

III D

Hanna Rusiecka

12

III E

Renata Matecka

13

III F

Ewa Antkowiak

14

III G

Lidia Wlekła

15

IV A

Hanna Ratajczyk

16

IV B

Dominika Wójcik

17

IV C

Alina Przychodzko

18

IV D

Barbara Kostrzewa

19

IV E

Genowefa Kędziora

20

IV F

Marek Szopny

21

IV G

Piotr Radziwinowicz

22

V A

Małgorzata Gwiaździńska

23

V B

Mariola Schmidt

24

V C

Magdalena Kliber

25

V D

Justyna Zubrzycka

26

VI A

Ewa Andrzejewska

27

VI B

Ewa Strauchman

28

VI C

Beata Kuśnierek

29

VI D

Alina Weber

30

VII A

Ireneusz Dwornik

31

VII B

Hanna Balcerowiak

32

VII C

Czeslawa Grzeszkowiak

33

VII D

Ilona Rzepka

34

II a G

Żaneta Gabin-Martyn

35

II b G

Karolina Wieczna

36

II c G

Donata Pajzert

37

II d G

Alina Kaczmarek

38

II s G

Paweł Knop

39

III a G

Magdalena Ciąder

40

III b G

Magdalena Kamieniarz

41

III c G

Marta Maciejewska - Janeczek

42

III sa G

Milena Bartkowiak

 

Dzień Chłopaka

30 września Dzień Chłopaka

Zebranie kl. IV-VIII SP i kl. IIIG

20 wrzesień - zebranie kl. IV-VIII SP i kl. IIIG

Zebranie II, III SP

19 wrzesień - zebranie kl. II, III SP

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Szukaj

Dojazd

From Address:

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 70

Wczoraj 100

Tydzień 170

Miesiąc 2221

Wszystkie 96625

Obecnie 54 gości online

VCNT - Visitorcounter

Sonda

Twoja ulubiona pora roku: