godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 57

Dzień Kobiet z żołnierzami kobietami

3 images

1

img_6450

img_6451
8 marca 2016 r. z okazji Dnia Kobiet w naszej szkole zostało zorganizowane przez Pana Dariusza Podsiadłego przy współudziale Pani Hanny Balcerowiak

 spotkanie dla uczennic klas III z żołnierzami kobietami z 1. Leszczyńskiego Dywizjonu  Przeciwlotniczego. Panie por. Kamila Makowiecka-Fijolek oraz ppor. Jagoda Cichy w ciekawy, interesujący sposób przedstawiły plusy i minusy swojej pracy. Niedługo uczniowie gimnazjum czeka pierwsza decyzja dotycząca przyszłości. Spotkanie z Paniami uświadomiło dziewczynom, jak ważna w życiu jest nauka i przyszła praca zawodowa, która powinna być satysfakcjonująca. Nie bez znaczenia jest także propagowanie postaw patriotycznych.
W tym samym czasie Pan Dariusz Podsiadły spotkał się z chłopcami klas III, którym przedstawił walory pracy w wojsku. Uczniowie wzbogaceni o nową wiedzę, łatwiej będą podejmować decyzję dotyczącą szkoły ponadgimnazjalnej. 

opis: p. Hanna Balcerowiak

Klasa sportowa 2018/2019

Siatkówka - zgłoszenia do 20 kwietnia. Dokumenty: szkoła/o szkole/klasa sportowa.

Klasy pierwsze 2018/2019

Pliki do pobrania szkoła/o szkole/rekrutacja do kl. I

Zebranie w kwietniu

Zebranie dla klas I,  II i III szkoły podstawowej - 26 kwietnia 2018r.

Zebrania w kwietniu

Kolejne zebranie dla klas kl. IV-VII SP i kl. II i III G - 25 kwietnia 2018r. 

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Szukaj

Dojazd

From Address:

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 55

Wczoraj 52

Tydzień 55

Miesiąc 1479

Wszystkie 85930

Obecnie 29 gości online

VCNT - Visitorcounter

Sonda

Twoja ulubiona pora roku: