godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 57

I miejsce naszych siatkarek

3 images

dsc_0228

dsc_0229

dsc_0230
W poniedziałek tj.3.04.2017 r. odbył się XV i zarazem ostatni Turniej Klas Pierwszych Dziewcząt w Piłce Siatkowej o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 9 w Lesznie. Udział w nim wzięło 6 zespołów z Leszna i okolic.

Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta z klasy I s: Oliwia Budzianowska, Klaudia Adamczak, Martyna Michalak, Nadia Kaczmarek, Magdalena Dankowska, Marcelina Cygler. Zabawa i emocje towarzyszyły rozgrywką, które zakończyły się zwycięstwem gospodarzy.Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco: I miejsce G9, II miejsce Zespół Szkół nr 2, III miejsce Zespół Szkół w Osiecznej, IV miejsce G5 , V miejsce G1, VI miejsce G7.
Gratulujemy wszystkim zespołom

Opis: p. Anneta Busz

Elektroniczny zapis do szkół - kl. IIIG

Elektroniczny zapis do szkół dla kl. IIIG: www.nabor.pcss.pl/leszno

Festyn

9 czerwiec - Festyn szkolny- odpracowanie 2 maja 2018r.

Dzień Dziecka

1 czerwiec- Dzień Dziecka

Święto Patrona Szkoły

25 maja - Święto Patrona Szkoły

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Szukaj

Dojazd

From Address:

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 39

Wczoraj 89

Tydzień 332

Miesiąc 1593

Wszystkie 87991

Obecnie 36 gości online

VCNT - Visitorcounter

Sonda

Twoja ulubiona pora roku: