Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks. kard. S. Wyszyńskiego 57

dsc_0228

dsc_0229

dsc_0230
W poniedziałek tj.3.04.2017 r. odbył się XV i zarazem ostatni Turniej Klas Pierwszych Dziewcząt w Piłce Siatkowej o Puchar Dyrektora Gimnazjum nr 9 w Lesznie. Udział w nim wzięło 6 zespołów z Leszna i okolic.

Naszą szkołę reprezentowały dziewczęta z klasy I s: Oliwia Budzianowska, Klaudia Adamczak, Martyna Michalak, Nadia Kaczmarek, Magdalena Dankowska, Marcelina Cygler. Zabawa i emocje towarzyszyły rozgrywką, które zakończyły się zwycięstwem gospodarzy.Klasyfikacja końcowa przedstawia się następująco: I miejsce G9, II miejsce Zespół Szkół nr 2, III miejsce Zespół Szkół w Osiecznej, IV miejsce G5 , V miejsce G1, VI miejsce G7.
Gratulujemy wszystkim zespołom

Opis: p. Anneta Busz

Konkursy Świąteczne

Świąteczny konkurs dla Młodych Literatów - termin do 27 listopada Choinkowe świecidełka - termin do 24 listopada