Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks. kard. S. Wyszyńskiego 57

img_9936

img_9937

img_9938
7 marca 2017 r. w naszej szkole odbył się Konkurs Wiedzy o Sejmie dla młodzieży ze szkół gimnazjalnych i ponadgimnazjalnych w Lesznie.

Został on zorganizowany z inicjatywy i we współpracy z Posłem na Sejm Rzeczypospolitej Panem Janem Dziedziczakiem.

Konkurs został przeprowadzony przez pracowników Biura Komunikacji Społecznej Kancelarii Sejmu. Składał się z części wykładowej na temat polskiego parlamentaryzmu, zadań i funkcji Sejmu i Senatu oraz z części pisemnej - testu dla uczestników konkursu. Do konkursu przystąpili uczniowie z czterech leszczyńskich szkół: Zespołu Szkół Ekonomicznych, Zespołu Szkół Technicznych, Gimnazjum nr 9 i Gimnazjum nr 2. Nagrody rzeczowe, ufundowane przez Pana Posła Jana Dziedziczaka, otrzymali uczniowie, którzy zajęli pierwsze trzy miejsca: Artur Gil - uczeń Zespołu Szkół Technicznych, Aleksandra Pietrzak - uczennica Gimnazjum nr 2 i Zuzanna Schubert – uczennica Gimnazjum nr 9.

Koordynator konkursu

Dorota Żętkowska

Zebranie kl. I, II, III SP

Zebranie dla klas I,  II i III szkoły podstawowej - 7 lutego 2018r. o 18:00

Kolejne zebranie dla klas kl. IV-VII SP i kl. II i III G - 8 lutego 2018r. o 18:00

Dokumenty szkoły

Aktualne dokumenty szkoły wg nowych wytycznych mogą pojawić się na stronie najwcześniej w grudniu.