Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks. kard. S. Wyszyńskiego 57

Akcja Pączki do rączki

Kolejny raz odbyła się w naszej szkole akcja Pączki do rączki. 23 lutego na terenie naszego gimnazjum były sprzedawane pączki.

Chętnie w tej akcji uczestniczyli uczniowie, nauczyciele i pracownicy szkoły. W tym roku pomagaliśmy 5 letniej Wiktorii, która choruje na białaczkę limfoblastyczną.  Zostało sprzedanych 350 paczków  i przekazaliśmy 750zł organizatorom. (Przedszkole "Kolorowy Świat").

grafika i niektóre informacje ze strony: http://www.leszno.pl/Paczki_do_raczki.html

Konkursy Świąteczne

Świąteczny konkurs dla Młodych Literatów - termin do 27 listopada Choinkowe świecidełka - termin do 24 listopada

Zebranie kl. II, III SP