godlo orzel logo leszna bip

                       Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks.kard.St. Wyszyńskiego 57

Srebrna drużyna Gimnazjum nr 9

19 października na hali sportowej naszej szkoły odbyły się Mistrzostwa Miasta leszna  w Piłce Noznej Halowej. Drużyna Gimnazjum nr 9 zajęła w tych mistrzostwach 2 miejsce. W meczach eliminacyjnych drużyna naszej szkoły uzyskała wyniki:

 

z Gimnazjum nr 5 2:0

z Gimnazjum nr 8 1:3

z Gimnazjum nr 2 8:0

W meczu połfinałowym z Gimnazjum nr 7 padł remis 2:2, ale rzuty karne lepiej strzelali "nasi chłpcy" i wygrali "woje nerwów" 12:11. W finale ponownie gralismy z Gimnazjum nr 8 (zwycięzca drugiego półfinału) i ponownie ponieśliśmy porażkę, tym razem 2:0. Ostatecznie drużyna Gimnazjum nr 9 zajęła 2 miejsce zdobywając srebrne medale.

Drużynę Gimnazjum nr 9 stanowili uczniowie: Piwoński Adam (3a), Nowak Patryk (3a), Katarzyński Jakub (3b), Nadolny Adam (3c), Cieślarczyk Tomasz (3c), Śliwa Tomasz (3d - kapitan drużyny), Lis Tomasz (3d), Krawiec Jakub (3d), Komorowski Łukasz (3s), Sobierajewicz Kamil (2s/a). Opiekun drużyny Leszek Barwiński.

Opis: p. Leszek Barwiński

Zebrania z rodzicami

21 listopad- zebranie kl. IV-VIII SP i kl. IIIG/   22 listopad- zebranie  kl. I-III SP

szkola bez przemocy

logo okbdi male

szkola odkrywcow talentow1

bezpieczna szkola2

progeCAD.pl_banner

Szukaj

Dojazd

Licznik odwiedzin

Dzisiaj 40

Wczoraj 69

Tydzień 289

Miesiąc 389

Wszystkie 100278

Obecnie 74 gości online

Kubik-Rubik Joomla! Extensions

Sonda

Twoja ulubiona pora roku: