Szkoła Podstawowa nr 9 ul. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 57

Srebrna drużyna Gimnazjum nr 9

19 października na hali sportowej naszej szkoły odbyły się Mistrzostwa Miasta leszna  w Piłce Noznej Halowej. Drużyna Gimnazjum nr 9 zajęła w tych mistrzostwach 2 miejsce. W meczach eliminacyjnych drużyna naszej szkoły uzyskała wyniki:

z Gimnazjum nr 5 2:0

z Gimnazjum nr 8 1:3

z Gimnazjum nr 2 8:0

W meczu połfinałowym z Gimnazjum nr 7 padł remis 2:2, ale rzuty karne lepiej strzelali "nasi chłpcy" i wygrali "woje nerwów" 12:11. W finale ponownie gralismy z Gimnazjum nr 8 (zwycięzca drugiego półfinału) i ponownie ponieśliśmy porażkę, tym razem 2:0. Ostatecznie drużyna Gimnazjum nr 9 zajęła 2 miejsce zdobywając srebrne medale.

Drużynę Gimnazjum nr 9 stanowili uczniowie: Piwoński Adam (3a), Nowak Patryk (3a), Katarzyński Jakub (3b), Nadolny Adam (3c), Cieślarczyk Tomasz (3c), Śliwa Tomasz (3d - kapitan drużyny), Lis Tomasz (3d), Krawiec Jakub (3d), Komorowski Łukasz (3s), Sobierajewicz Kamil (2s/a). Opiekun drużyny Leszek Barwiński.

Opis: p. Leszek Barwiński

Do 25 stycznia - wystawienie ocen proponowanych w SP9.

Zebranie kl. I, II, III SP

Zebranie dla klas I,  II i III szkoły podstawowej - 7 lutego 2018r. o 18:00

Kolejne zebranie dla klas kl. IV-VII SP i kl. II i III G - 8 lutego 2018r. o 18:00