Wycieczka rowerowa klasy IC

wp_20160910_001

wp_20160910_004

wp_20160910_005
10 września cała klasa IC (100% obecności) wraz z wychowawczynią p. Donatą Pajzert i p. Lidią Czecholińską wybrała się na wycieczkę rowerową do Gołanic.

Pogoda dopisała. Była słoneczna, bezchmurna sobota. Uczniowie bezpiecznie dojechali do Gołanic, gdzie spedzlili czas na świeżym powietrzu. Gry i zabawy sportowe poprzedzone były działaniami zmierzającymi do intergracji grupy. Po przeciaganiu liny, siatkówce i ćwiczeniach gimnastycznych można było się ochłodzić w jeziorze. Żal było wracać. Wspólnie uznaliśmy, że wyjazd był udany. Czekamy na następne. Zdjęcia z wyjazdu są w galerii.

opis: p. Donata Pajzert

Dzień Nauczyciela

14 października - Dzień Nauczyciela

Przerwa- strona

Przez pewien czas strona nie była aktywna z przycznyn niezależnych od twórcy strony. Nowe informacje pojawią się z opóźnieniem.