Ubezpieczenie - zmiany

Sz. Państwo
W związku ze zmianą przepisów dotyczących kwestii zawierania grupowego ubezpieczenia dzieci i młodzieży szkolnej od następstw nieszczęśliwych wypadków (NNW) informuję Państwa, że od 1 września 2016 r. szkoła nie będzie pośredniczyła pomiędzy rodzicami chcącymi ubezpieczyć swoje dziecko a firmą ubezpieczeniową.

Szkoła stworzy jedynie możliwość podczas pierwszych zebrań rodziców we wrześniu zawiązania grupy nieformalnej np. rodziców uczniów określonego poziomu (klas I; klas II; klas III) i zawarcia przez grupę ubezpieczenia NNW z ubezpieczycielem całkowicie poza strukturami szkoły.
Oczywiście możecie Państwo indywidualnie zawrzeć umowę ubezpieczeniową NNW z dowolnym podmiotem oferującym usługi ubezpieczeniowe.
Konsekwencją zmian jest fakt, że obecna polisa ubezpieczeniowa wygasa 31 sierpnia br.
Oznacza to, że jeżeli dziecko miałoby być objęte ochroną NNW od 1 września 2016 r. to indywidualna umowa rodzica z ubezpieczycielem musi zostać podpisana najpóźniej do 1 września br.
W sytuacji grupy rodziców określonego poziomu klas ochrona będzie działać dopiero od chwili podpisania umowy z ubezpieczycielem (brak ubezpieczenia NNW od 1 września).
W związku z dynamiczną sytuacją proszę śledzić naszą stronę internetową oraz system Librus Synergia.
Dyrekcja szkoły.

Wakacje