Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks. kard. S. Wyszyńskiego 57

dscf3011

dscf3012

dscf3013
W dniu 30.05.2016 r. odbyły się Mistrzostwa Miasta Leszna w Piłce Siatkowej  Plażowej. W turnieju brało udział 9 drużyn z Gimnazjów: 1,2,5,7,9.

Każda szkoła wystawiła po dwie drużyny, z wyjątkiem Gimnazjum nr 5. Mecze rozgrywane były na terenie III LO w Lesznie, w dwóch grupach. W finale znalazły się obie drużyny z Gimnazjum nr 9 zespół pierwszy: Magdalena Stachowska, Marta Pecolt oraz zespół drugi w składzie: Jagoda Messyasz, Daria Dudkiewicz. Po zaciętym i wyrównanym finale zwycięstwo odniósł team pierwszy i tym samym awansował do Zawodów Wojewódzkic, które odbędą się 6.06.2016 r. we Wrześni. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów.

opisŁ p. Anneta Busz

Konkursy Świąteczne

Świąteczny konkurs dla Młodych Literatów - termin do 27 listopada Choinkowe świecidełka - termin do 24 listopada

Zebranie kl. II, III SP