Konkurs „Gwiezdne Wojny”

20 maja czternastu uczniów naszego gimnazjum wzięło udział w szkolnym konkursie wiedzy o serii filmów „Gwiezdne Wojny”. Wykazali się szczegółową wiedzą.

23 maja odbyła się dogrywka, aby wyłonić zwycięzców. Po zaciętej walce 24 maja figurkę Dartha Vadera ze szkolnej drukarki 3D i dyplom za pierwsze miejsce zdobył Wojciech Wiśniewski, Mikołaj Szudra otrzymał II miejsce i na trzech trzecich miejscach byli: Łukasz Stasiński, Jakub Woźniak i Bartosz Nawrocki. Wszyscy uczestnicy w nagrodę za udział otrzymali wydruki 3D (breloczki z głową postaci z Gwiezdnych Wojen) Gratulujemy!

Dzień Nauczyciela

14 października - Dzień Nauczyciela

Przerwa- strona

Przez pewien czas strona nie była aktywna z przycznyn niezależnych od twórcy strony. Nowe informacje pojawią się z opóźnieniem.