Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks. kard. S. Wyszyńskiego 57

Konkurs „Gwiezdne Wojny”

20 maja czternastu uczniów naszego gimnazjum wzięło udział w szkolnym konkursie wiedzy o serii filmów „Gwiezdne Wojny”. Wykazali się szczegółową wiedzą.

23 maja odbyła się dogrywka, aby wyłonić zwycięzców. Po zaciętej walce 24 maja figurkę Dartha Vadera ze szkolnej drukarki 3D i dyplom za pierwsze miejsce zdobył Wojciech Wiśniewski, Mikołaj Szudra otrzymał II miejsce i na trzech trzecich miejscach byli: Łukasz Stasiński, Jakub Woźniak i Bartosz Nawrocki. Wszyscy uczestnicy w nagrodę za udział otrzymali wydruki 3D (breloczki z głową postaci z Gwiezdnych Wojen) Gratulujemy!

Konkursy Świąteczne

Świąteczny konkurs dla Młodych Literatów - termin do 27 listopada Choinkowe świecidełka - termin do 24 listopada

Zebranie kl. II, III SP

Zebranie dla klas I,  II i III szkoły podstawowej - 23 listopada o 18:00