Szkoła Podstawowa nr 9 ul. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 57

wp_20160421_006

wp_20160421_007

wp_20160421_008
Uczniowie przebrani za policjantów i wojskowych:  Baraniak Marcel, Kołak Filip, Machowski Michał, Grzegorowski Dawid, Wąsowicz Adam, Włodarczak Jakub w ramach projektu edukacyjnego pod opieką p. Donaty Pajzert przygotowali dla klasy IVB Szkoły Podstawowej nr 9 w Lesznie lekcję o ruchu drogowym.

Sala nr 10 została specjalnie przygotowana na występ. Uczniowie po zajęciu miejsc przez dzieci oraz uroczystym powitaniu przedstawili nagrany przez siebie film dotyczący ruchu drogowego. Głównym rekwizytem był rower.

Następnie gimnazjaliści przeprowadzili kilka ciekawych i utrwalających zadań na tablicy interaktywnej i przy stolikach np rebusy, krzyżówkę. Dzieci w nagrodę z poprawne odpowiedzi otrzymywały kartonik ze znakiem drogowym. Za zebranie wielu kartoników i aktywną pracę każde dziecko otrzymało medal. Przed wyjściem czwartoklasiści zostali poczęstowani cukierkami. Wykonano również pamiątkowe zdjęcie.

Elektroniczny zapis do szkół - kl. IIIG

Elektroniczny zapis do szkół dla kl. IIIG: www.nabor.pcss.pl/leszno

Festyn

9 czerwiec - Festyn szkolny- odpracowanie 2 maja 2018r.

1 czerwiec- Dzień Dziecka

Święto Patrona Szkoły