Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks. kard. S. Wyszyńskiego 57

Nagroda dla laureata dwóch konkursów

20160412_1224181

20160412_1224441

20160412_1225041
12 kwietnia br. w Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkole Muzycznej II st. im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu 413 laureatów wojewódzkich konkursów przedmiotowych z całej Wielkopolski odebrało zaświadczenia i nagrody z rąk Wielkopolskiego Kuratora Oświaty pani Elżbiety Leszczyńskiej.

Wśród laureatów znalazł się uczeń naszej szkoły Kacper Wiertelak – Makała, który jest laureatem 2 konkursów wojewódzkich: geograficznego i historycznego. Podczas uroczystości pani Kurator odczytała list gratulacyjny od Zbigniewa Hoffmanna - Wojewody Wielkopolskiego, wyraziła także słowa uznania dla uczniów oraz nauczycieli, doceniając ich trud w uzyskiwaniu wiedzy.

Uroczystość wręczenia zaświadczeń laureatom konkursów uświetnił występ uczniów Poznańskiej Ogólnokształcącej Szkoły Muzycznej II st. im. Mieczysława Karłowicza w Poznaniu.
Opis: p. Karolina Wieczna

Konkursy Świąteczne

Świąteczny konkurs dla Młodych Literatów - termin do 27 listopada Choinkowe świecidełka - termin do 24 listopada

Zebranie kl. II, III SP