Szkoła Podstawowa nr 9 ul. ks. kard. S. Wyszyńskiego 57

img_6635

img_6653

img_6656
W dniu 31.03. 2016 r. odbył się Finał Rejonu w Piłce Siatkowej Dziewcząt, który odbył się w Gostyniu. Udział w nich wzięły zespoły

z Gostynia, Rawicza, Drobnina, Moch, Śmigla, a Leszno było reprezentowane przez naszą szkołę. Zajęliśmy tam III miejsce.
Zapracowały na to dzięwczęta: Daria Dudkowiak III  s, Nicol Gajdemska III s, Agnieszka Kosik III s,  Aleksandra Kosik III s, Paulina Majchrzak II s, Jagoda Messyasz III s, Magdalena Napierała III s, Marta Pecolt, Magdalena Stachowska III s.
Dziękujemy uczestniczkom za trud w przygotowaniach i zaciętej walki podczas turnieju.
Opis: p. Anneta Busz

Konkursy Świąteczne

Świąteczny konkurs dla Młodych Literatów - termin do 27 listopada Choinkowe świecidełka - termin do 24 listopada

Zebranie kl. II, III SP