Szkoła Podstawowa nr 9 ul. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 57

Dzień Wiosny

Dzień Wiosny w szkole został przygotowany przez Samorząd Uczniowski wraz  z opiekunem Hanna Balcerowiak.  W tym roku młodzież wszystkich klas świętowała w bajkowym nastroju.

Ponadto prowadzące spotkanie zapoznały uczniów z ciekawostkami i zwyczajami Pierwszego Dnia Wiosny.  Uczniowie przygotowali występy do wcześniej wylosowanej bajki. Można było usłyszeć przeboje, m.in.  z  Misia Uszatka,  Smerfów, Pszczółki Mai,  Domisiów, Nodiego. Każde wykonanie było niepowtarzalne, kolorowe, energetyzujące, zabawne, ciekawe i oryginalne. Śpiewom, tańcom towarzyszyły wiosenne stroje. Uwieńczeniem mile spędzonych chwil była wspólna zabawa dyskotekowa. Mamy nadzieję, że nasze wesołe nastroje odpędzą zimową aurę i zapanuje długo przez wszystkich oczekiwana WIOSNA.
opis: p. Hanna Balcerowiak

Klasa sportowa 2018/2019

Siatkówka - zgłoszenia do 20 kwietnia. Dokumenty: szkoła/o szkole/klasa sportowa.

Klasy pierwsze 2018/2019

Pliki do pobrania szkoła/o szkole/rekrutacja do kl. I

Zebranie w kwietniu

Zebranie dla klas I,  II i III szkoły podstawowej - 26 kwietnia 2018r.

Zebrania w kwietniu

Kolejne zebranie dla klas kl. IV-VII SP i kl. II i III G - 25 kwietnia 2018r.