Finały Mistrzostw Miasta Leszna w Piłce Siatkowej Chłopców

dsc_0772

dsc_0818

dsc_0826
Dnia 19.02.2016r. W hali sportowej przy Gimnazjum nr 9 w Lesznie odbyły się Finały Mistrzostw Miasta Leszna w Piłce Siatkowej Chłopców.

Po dwóch wcześniejszych turniejach w ostatecznym pojedynku spotkały się zespoły z gim: 1, 5 i dwa zespoły z gim 9.

Pierwszy mecz został rozegrany między Gimnazjum nr 9/1 i Gimnazjum nr 1. Zwyciężyli zawodnicy z "dziewiatki".
       Drugi mecz został rozegrany między drużynami z gim 9/2 i gim 5.

Następny pasjonujący mecz rozegrało się o trzecie miejsce pomiędzy gimnazjum nr 1 i gimnazjum nr 5. Zwycięstwo odniosli gimnazjaliści ze szkoły nr 5. W wielkim finale, pomiędzy dwoma zespołami z gim 9, walkę wygrali uczniowie z trzeciej klasy sportowej.

Skład zwycieskiej drużynie: Dariusz Tomelka, Jakub Skopiński, Damian Górski, Cezary Witaszak, Jędrzej Kaźmierczak, Denis Kempa, Marcin Szeibe, Dawid Włodarczyk, Patryk Kowalewicz

W drugim zespole zagrali: Mariusz Sadowski, Jacek Smoczyński, Łukasz Komorowski, Przemysław Poloch, Paweł Rzepecki, Sebastian Skopiński, Szymon Sobkowiak, Bartosz Motyl. 18.04.2016r. w Gostyniu odbędą się zawody rejonowe.

Opis: Izabela Bosa

Zakończenie 2017/2018