Szkoła Podstawowa nr 9 ul. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 57

dscf2654

dscf2655

dscf2657 - kopia
W dniu 10.02.2016 odbyły się Finały Mistrzostw Miasta Leszna w piłce siatkowej dziewcząt w Gimnazjum nr 9 w Lesznie. Po dwóch turniejach w ostatecznym pojedynku spotkały się cztery zespoły:

•    Gimnazjum nr 9 zespół pierwszy w skład, którego wchodziły dziewczęta z kl III s,
•    Gimnazjum nr 9 zespół drugi w skład, którego wchodziły dziewczęta z kl II s,
•    Gimnazjum nr 2
•    Gimnazjum nr 4
Pierwszy mecz został rozegrany między Gimnazjum nr 9 I i Gimnazjum nr 4. Spotkanie zakończyło się zwycięstwem zespołu z "dziewiątki" 2:0.
Kolejny mecz zagrały szkoły Gimnazjum nr 9II i Gimnazjum nr 2. Te rozgrywki również zakończyły się zwycięstwem Gimnazjum nr 9 wynikiem 2:0.
Następnie pasjonujące spotkanie rozegrało się o trzecie miejsce między Gimnazjum nr 2 i Gimnazjum nr 4.Po zaciętej walce zwycięstwo odniosło gimnazjum nr 2.
Mecz o zwycięstwo stoczyły bratobójczą walkę w efekcie, której zwycięstwo zdobyły starsze dziewczęta z kl III s.
Skład zespołu pierwszego zwycęskiego:
Izabela Bosa
Daria Dudkiewicz
Nicol Gajdemska
Agnieszka Kosik
Aleksandra Kosik
Jagoda Messyasz
Magdalena Napierała
Marta Pecolt
Magdalena Stachowska
Milena Szturo
Skład zespołu drugiego:
Paulina Majchrzak
Patrycja Henczak
Martyna Janowska
Weronika Cieślak
Zofia Kozłowska
Laura Prauat
Joanna Mika
Wiktoria Quandt

Ostateczna klasyfikacja w Finale Mistrzostw Miasta Leszna i Powiatu w piłce siatkowej dziewcząt to:
I miejsce G 9 I
II miejsce G 9 II
III miejsce G 2
IV miejsce G 4

Opis: p. Anneta Busz

Do 25 stycznia - wystawienie ocen proponowanych w SP9.

Zebranie kl. I, II, III SP

Zebranie dla klas I,  II i III szkoły podstawowej - 7 lutego 2018r. o 18:00

Kolejne zebranie dla klas kl. IV-VII SP i kl. II i III G - 8 lutego 2018r. o 18:00