Szkoła Podstawowa nr 9 ul. Ks. Kard. S. Wyszyńskiego 57

obraz001

obraz003

obraz004

W naszym gimnazjum działa Szkolne Koło Przyjaciół Armii Krajowej. Członkami koła są uczniowie klasy II a i III b, a opiekunką p. Dorota Żętkowska.

Głównym celem koła jest pogłębianie wiedzy na temat Polskiego Państwa Podziemnego działającego podczas II wojny światowej oraz jej upowszechnianie wśród młodzieży naszej szkoły. Uczestniczymy w sesjach naukowych, uroczystościach na terenie miasta, sporządzamy wystawy tematyczne, bierzemy udział w konkursach organizowanych przez IPN. Co roku organizujemy spotkania z panią Joanną Kiącą Fryczkowską, która brała udział w powstaniu warszawskim jako łączniczka i była więziona w obozie koncentracyjnym Ravensbruck.

opis: p. Dorota Żętkowska

Ferie

Od 12 do 25 lutego - ferie zimowe

Zebranie kl. I, II, III SP

Zebranie dla klas I,  II i III szkoły podstawowej - 26 kwietnia 2018r.

Kolejne zebranie dla klas kl. IV-VII SP i kl. II i III G - 25 kwietnia 2018r.