Mistrzostwa Miasta Leszna w Piłce Nożnej Halowej

Dnia 21 października w naszej hali odbyły się zawody sportowe piłki nożnej halowej. Brało w nich udział 8 drużyn: Gimnazjum 1,

Gimnazjum 2, Gimnazjum 4, Gimnazjum 5, Gimnazjum 7, Gimnazjum 8 I, Gimnazjum 8 II, Gimnazjum 9. Nasza drużyna grając w grupie, uzyskała wyniki: Gimnazjum 9 vs Gimnazjum 8II 2:0, Gimnazjum 9 vs Gimnazjum 7 2:3, Gimnazjum 9 vs Gimnazjum 5 3:1, Grając w półfinale z Gimnazjum 8 I przegrali 0:3 , następnie w meczu o 3 miejsce wygrali z Gimnazjum 4 2:0 i zdobyli brązowe medale.
Drużynę stanowili: Adam Piwoński 2a, Mikołaj Klamke 3c, Kacper Nosow 3c, Adam Borowiak 3d, Dominik Cyka 3d, Mateusz Ratajszczak 3d, Filip Adamski 3f, Damian Górski 3s, Jędrzej Kaźmierczak 3s, Marcin Szeibe 3sopiekunem był nauczyciel w-fu, p.Leszek Barwiński.
opis: Paula Domagała

Zakończenie 2017/2018